7η Ομιλία Σχολής Γονέων ‘’Φροντίζω τον εαυτό μου, φροντίζω τους άλλους’’

7η Ομιλία Σχολής Γονέων ‘’Μεγαλώνοντας, μαθαίνοντας, αλλάζοντας και επικοινωνώντας με τα παιδιά μας’’ για το σχολικό έτος 2023-2024»

’Φροντίζω τον εαυτό μου, φροντίζω τους άλλους’’

Χώρος διεξαγωγής: 90οο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Ημέρα διεξαγωγής: Τετάρτη 17 Απριλίου 2024, ώρα 6-8 μ.μ β

Σας προσκαλούμε στην 7η ομιλία της Σχολής Γονέων ’’Μεγαλώνοντας, μαθαίνοντας, αλλάζοντας και επικοινωνώντας με τα παιδιά μας’’, για το σχολικό έτος 2023-2024, την οποία διοργανώνουν ο κ. Σύμβουλος Εκπαίδευσης και οι κ.κ Διευθύντριες/Διευθυντές των  Δημοτικών Σχολείων της 6ης Θέσης Δασκάλων της Διεύθυνσης Α/θμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης.

Η 7η ομιλία έχει ως θέμα: ‘’Φροντίζω τον εαυτό μου, φροντίζω τους άλλους’’, και θα πραγματοποιηθεί στο 90ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης (Μάρκου Μπότσαρη 45, 2310840150), την Τετάρτη 17 Απριλίου 2024, και ώρα 6-8 μ.μ.

Ομιλήτρια θα είναι η κ. Δήμητρα Μηναριτζή, Ψυχολόγος-Ψυχοθεραπεύτρια Gestalt, M. Sc., Κλινική ψυχική Υγεία, Τμήμα Ιατρικής ΑΠΘ.

Η είσοδος είναι ελεύθερη.