4η Ομιλία Σχολής Γονέων ‘’Γονείς και παιδιά: Συνδημιουργώντας ένα ασφαλές πλαίσιο ανάπτυξης’’

Σας προσκαλούμε στην 4η ομιλία της Σχολής Γονέων ’’Μεγαλώνοντας, μαθαίνοντας, αλλάζοντας και επικοινωνώντας με τα παιδιά μας’’, για το σχολικό έτος 2023-2024, την οποία διοργανώνουν ο κ. Σύμβουλος Εκπαίδευσης και οι κ.κ Διευθύντριες/Διευθυντές των  Δημοτικών Σχολείων της 6ης Θέσης Δασκάλων της Διεύθυνσης Α/θμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης.

Η 4η ομιλία έχει ως θέμα: ‘’Γονείς και παιδιά: Συνδημιουργώντας ένα ασφαλές πλαίσιο ανάπτυξης’’ και θα πραγματοποιηθεί στο 89ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης (Βασιλίσσης Όλγας και Νικολάου Μάνου, 2310840895), την Τετάρτη 06 Μαρτίου 2024 και ώρα 6-8 μ.μ.

Ομιλητής θα είναι ο κ. Παναγιώτης Στεφανίδης C.G.P., A.G.P.A., Σύμβουλος Ψυχικής Υγείας Gestalt, Μέλος της Αμερικανικής Εταιρείας Ομαδικης Ψυχοθεραπείας.

Η είσοδος είναι ελεύθερη.