3η Ομιλία Σχολής Γονέων ‘’Παραβατικότητα ανηλίκων’’

Σας προσκαλούμε στην 3η ομιλία της Σχολής Γονέων ’’Μεγαλώνοντας, μαθαίνοντας, αλλάζοντας και επικοινωνώντας με τα παιδιά μας’’, για το σχολικό έτος 2023-2024, την οποία διοργανώνουν ο κ. Σύμβουλος Εκπαίδευσης και οι κ.κ Διευθύντριες/Διευθυντές των  Δημοτικών Σχολείων της 6ης Θέσης Δασκάλων της Διεύθυνσης Α/θμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης.

Η 3η ομιλία έχει ως θέμα: ‘’Παραβατικότητα ανηλίκων’’, και θα πραγματοποιηθεί στο 8ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης (Ορέστου 30, 2310851715), την Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου 2024, και ώρα 6-8 μ.μ.

Ομιλητής θα είναι ο κ. Παναγιώτης Αγγελίδης, Αστυνόμος Β΄, του Τμήματος Προστασίας Ανηλίκων, της Διεύθυνσης Ασφάλειας Θεσσαλονίκης της Γενικής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλονίκης.

Η είσοδος είναι ελεύθερη.